Важливо

На Маловисківщині попрощалися з героєм АТО

На Маловисківщині попрощалися з третім загиблим в зоні АТО земляком-злинчанином Віталієм Лашкулом.

18 грудня у с. Злинка, де мешкають дружина і донька-одинадцятикласниця героя. пройшла церемонія прощання із загиблим. Того ж дня у Смоліному, де живуть батьки Віталія і де він до мобілізації працював шахтарем, його з військовими почестями поховали на місцевому кладовищі.

Провести героя прийшло загалом кілька тисяч жителів. Вклонитися герою-саперу і висловити співчуття його родині прийшли також керівники Маловисківщини і  колеги-шахтарі.

Як повідомляла Перша електронна, Віталій Лашкул (1971 р.н.) добровольцем пішов до військкомату, а у вересні був призваний за мобілізацією. Він був старшим солдатом інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення 57-ї мотопіхотної бригади військової частини – польова пошта В4533.

У мирні часи Віталій працював на шахті: з 1992 року — на Смолінській, а з 2006 року — на Новокостянтинівській шахті ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Був гірником очисного забою.

15 грудня 2014 Загинув у Луганський області від вибуху гранати під час проведення розмінування, рятуючи життя молодшого товариша по службі.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*