Важливо

Далекобійник із Чикаго, який вчить Путіна життю (ВІДЕО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Український водій із Чикаго, який переспівує російські пісні, протестуючи проти ганебної загарбницької політики Путіна, став зіркою Інтернету і буквально за півроку нажив мільйони прихильників та ворогів. Відомий віднедавна співак-далекобійник погодився поспілкуватися з українськими журналістами.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

На базі водіїв під Чикаго усі вантажівки виглядають однаково: відрізняються хіба що кількістю бруду на бортах. Але цю, з двома прапорцями на торпеді, впізнають з-поміж багатьох інших мільйони людей у всьому світі. В кабіні саме цієї фури на звичайний відеореєстратор були записані, уже легендарні, насмішкуваті переспівки російських композицій.

Так от, оперний баритон належить жителю Чикаго Вадиму Дубовському. А муза приходить до нього, коли він читає новини з України.

Дубовський народився на Донбасі. Там має багато родичів, які не виїхали з тієї території. Під час обстрілів вони ховають дітей у ваннах, але лишаються патріотами України.

Співочий далекобійник має консервативну освіту, але робітничої професії не соромиться. Каже – бути працездатному безробітним – більший сором. Проте першої професії Вадим теж не забуває і по вихідних співає в церковному хорі.

Водій-антипутініст регулярно отримує погрози з Москви, Тюмені та Луганська, проте продовжує викладати у всесвітню мережу нові доробки. Вважає, що сміх над ворогом – не менш потрібна зброя, аніж гармати.

Пропонуємо долучитися до мільйонів й продивитися це популярне відео.Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*