Важливо

Кіровоградський бард Андрій Шульга потрапив до реанімації, і потребує допомоги

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградський рок-музикант, поет і бард Андрій Шульга потрапив до 4-ої міської лікарні у важкому стані з кровотечею шлунку.

Як розповіли його друзі, в ніч з 10 на 11 листопада Андрій втратив свідомість і лікарі направили його до реанімації з внутрішньою кровотечею (виразка шлунку), де прооперували. Вже витрачено багато коштів, і потрібно буде ще більше. Талановитому музиканту потрібна матеріальна допомога!

Благодійні внески можна перераховувати на картку ПриватБанку 4149 4978 4216 9809 – Алдошина Тамара Василівна, тел. 095-880-62-28.

Андрій Шульга – фронтмен кіровоградського рок-гурту «КонтрВерсия», поет, бард. Неодноразово виступав з концертами в зоні АТО, підтримуючи наших воїнів, завжди радо брав участь у благодійних концертах, які влаштовували волонтери. Цього року в Маріуполі гурт «КонтрВерсия» став дипломантом фестивалю «Червона рута».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*