Важливо

Юні боксери з Кропивницького почули рецепт успіху з вуст чемпіона світу Олександра Усика

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Днями у Кропивницькому побував новоспечений чемпіон світу з боксу у важкій вазі за версією WBO, олімпійський чемпіон 2012 року Олександр Усик.

Завітав відомий боксер до найсучаснішого у місті залу “The Ring”, щоб поспілкуватися з юними спортсменами, які там тренуються.

DSC_0886 DSC_0902

Олександр Усик поділився простим секретом успіху з кропивницькими юними боксерами. За його словами, головним рецептом успіхів є дисциплінованість та наполегливість.

“Якщо ви вибрали собі цей шлях, то треба ним йти. Він складний, тернистий, але ним треба йти і досягати своєї мети. І ніколи не потрібно здаватися. Ні в якому разі не здаватися”, – сказав Олександр.

Після спілкування з юними боксерами та шанувальниками цього виду спорту, Олександр Усик приділив увагу кожному присутньому – він терпляче фотографувався з усіма, і давав автографи на боксерських перчатках, клаптиках паперу та навіть мобільних телефонах.

DSC_0934 DSC_0929

Поширити:

Залишити коментар:

коментар