Важливо

Активісти відреагували оплесками на обвинувальну постанову проти судді райсуду Кропивницького

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Олексій Галаган на одному із судових засідань у Кіровоградському райсуді

Сьогодні, 2 серпня, у Кропивницькому визнали винним у п’яному кермуванні та непокорі поліції суддю Кіровського райсуду Олексія Галагана.

Суддя Кіровоградського районного суду Микола Сарап, головуючий у засіданні, зачитав постанову, згідно якої Олексія Галагана визнано винним у адмінпорушеннях за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). Протокол за ст.122-2 (незупинка транспортного засобу на вимогу поліції) на думку суду був недоведений.

Таким чином, суддя Кіровського райсуду Олексій Галаган сплатить на користь держави штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів (тобто 3 400 грн) та судовий збір 275 грн.

Присутні у залі громадські активісти, які відвідували кожне засідання, сприйняли таке рішення суду оплесками.

Захист Олексія Галагана вимагав скасувати всі протоколи поліцейських і закрити провадження проти нього, мотивуючи це недоведеністю вини через численні процесуальні помилки. Їх адвокати знайшли у заповненні протоколів поліцейськими та у заповненні медичного висновку у наркодиспансері. Сам Галаган також заперечував своє сп’яніння і не визнавав вини.

Нагадаємо, 25 липня, близько опівночі, патрульні зупинили автівку УАЗ Патріот через технічну несправність освітлення, а в процесі спілкування, за версією поліції, патрульні виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієм виявився суддя Кіровського райсуду м. Кропивницький Олексій Галаган.

Він заперечував факт свого алкогольного сп’яніння. Крім того, Галаган стверджує, що поліцейські його побили. А патрульні в свою чергу звинувачували його у злісній непокорі, оскільки, за їх версією, Галаган втік від них і чинив супротив.

У результаті, патрульні склали на Олексія Галагана три протоколи – за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), за ст.122-2 (незупинка транспортного засобу на вимогу поліції) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). Спочатку матеріали справи передали до Кіровського райсуду, але, оскільки підозрюваний там працює, її було перенаправлено до Апеляційного суду, який передав справу до Кіровоградського районного суду.

Олексій Галаган, у свою чергу, наступного ранку, 26 липня, звернувся до прокуратури із заявою про побиття.
Прокуратура області наразі розслідує провадження щодо нібито перевищення повноважень поліціянтами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар