Важливо

Кропивницький: у суді оприлюднили відео втечі судді Галагана від патрульних

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Олексій Галаган на одному із судових засідань у Кіровоградському райсуді

Учора, 23 серпня, у Кропивницькому, під час судового засідання по справі судді Кіровського райсуду Олексія Галагана, якого підозрюють у кермуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та злісній непокорі працівникам поліції, показали відео з камер поліцейських.

На відео показали момент зупинки автомобіля, у якому рухався Галаган та його втечу.

Нагадаємо, 25 липня, близько опівночі, патрульні зупинили автівку через технічну несправність освітлення, а в процесі спілкування, за версією поліції, патрульні виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієм виявився суддя Кіровського райсуду м. Кропивницький Олексій Галаган. У процесі спілкування підозрюваний декілька разів погоджувався, а потім відмовлявся проходити тест на стан алкогольного сп’яніння на драгері. У підсумку, він сів у своє авто і почав тікати від поліцейських.

Сам Галаган заперечив факт свого алкогольного сп’яніння. Крім того він стверджує, що поліцейські його побили. А патрульні в свою чергу звинувачують його у злісній непокорі.

У результаті, патрульні склали на Олексія Галагана три протоколи – за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), за ст.122-2 (незупинка транспортного засобу на вимогу поліції) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). Спочатку матеріали справи передали до Кіровського райсуду, але, оскільки підозрюваний там працює, її було перенаправлено до Апеляційного суду, який передав справу до Кіровоградського районного суду.

Олексій Галаган, у свою чергу, наступного ранку, 26 липня, звернувся до прокуратури із заявою про побиття.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар