Важливо

З полоненими кіровоградськими спецпризначенцями зник зв’язок

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

Українських військових полонених у Донецьку перевели з будівлі СБУ до СІЗО. Із хлопцями зник зв’язок.

Про це журналістам ТСН розповіли дружини полонених військових, які з різних куточків України приїхали на пікет до Києва. Серед пікетуючих під Адміністрацією Президента і дружини та сестра військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення старшини Сергія Глондара та молодшого сержанта Олександра Корінькова. Кадрові військові понад півроку перебувають у полоні бойовиків ДНР.

У телефонних розмовах полонені розповідали рідним, що бойовики тиснуть на них і погрожують тюремним строком.

На сьогодні на окупованому сході України 113 полонених. Але точне місцеперебування відомо лише 25.

Нагадаємо, старшина Сергій Глондар та молодший сержант Олександр Коріньков потрапили у полон 16 лютого 2015 р., під час виконання складного бойового завдання у районі Дебальцевого. Військові супроводжували колону, і їх загін потрапив у засідку, декілька військових загинуло, декілька були поранені, інших взяли у полон. На сьогодні, спецпризначенці перебувають у полоні протягом 503 днів.

Від самого початку полону, жінки вступили у боротьбу за свободу своїх чоловіків. Вони звертались до СБУ, до Верховної Ради України, пікетували у Києві російське посольство, але жодних результатів це не дало. За їх словами, лише до Президента вони не змогли потрапити. Їм було відмовлено у прийомі. До Петра Порошенка вони звертались через ЗМІ, проте жодної реакції не послідувало.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар