“Олександрія”, перемігши “Говерлу”, вперше в історії вийшла у Лігу Європи (ВІДЕО. ОГЛЯД МАТЧУ)

Футболісти “Олександрії”, перегравши сьогодні, 7 травня, у рамках 25-го туру української Прем’єр-ліги своїх опонентів з ужгородської “Говерли” з рахунком 2:0, гарантували собі вихід у Лігу Європи.

На 30-ій хвилині матчу “Олександрія” відкрила рахунок. Після подачі з лівого флангу зі стандарту біля воріт “Говерли” виникла невелика штовханина, м’яч відскочив до лінії штрафної, звідки Куліш пробивав з розвороту. М’яч відскочив до Станіслава Микицея, який встиг м’яч прийняти і пробити точно з трьох метрів. 1:0.

Олександрійці подвоїли свою перевагу на 52-ій хвилині матчу. Михайло Ряшко не встиг за Пономарем, зваливши його в своїй штрафній. Футболіст “Говерли” отримав жовту картку, а Андрій Запорожан, ударом в лівий кут воріт,  реалізував 11-метровий. 2:0.

Після сьогоднішньої перемоги “Олександрія” набрала 35 очок, і закріпившись на 6-му місці, гарантувала собі участь в Лізі Європи.

Зазначимо, що олександрійці вперше в історії пробилися у єврокубки.