Важливо

Більшість кіровоградців не знають нічого про паліативну медицину (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Які асоціації виникають при словах «паліативний пацієнт»? Яка різниця між паліативною допомогою та хоспісом? Якої допомоги, крім медичної, потребують невиліковно хворі люди? Ці та інші питання кіровоградцям адресували під час опитування, яке провела Кіровоградська мережа ЛЖВ та «Перша електронна газета».

Тема паліативної допомоги, як виявилося, закрита для багатьох кіровоградців. Чуючи слово «паліатив», багато хто з опитаних намагався це трактувати по-своєму. Скажімо, на питання, хто такі паліативні пацієнти, люди відповідали, що не мають відношення до політики. Хоспіс називали госпіталем, а крім медичної допомоги для невиліковно хворих вказували, що потрібна ще й фінансова.

Із тридцяти опитаних кіровоградців, лише троє зуміли пояснити, хто такі паліативні пацієнти і навіщо створюються хоспіси. Як реагували на цю тему городяни, дивіться далі.

Вікторія Семененко, КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Відео: Дмитро Васильєв «Перша електронна газета»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар