Важливо

Поневіряння клієнта

Редакція Першої електронної отримала листа від обуреного читача з відео-ілюстрацією. Описаний у ньому випадок — настільки типовий, наскільки ж і повчальний. Подаємо його текст без коментарів і з дещицею правок.

«Чи не кожен із нас має картку цього шанованого банку, дехто також має депозити чи рахунки. Тим часом «Приватбанк» «має» нас. Має в різних сенсах цього слова – має за дурнів, за ідіотів, має наші гроші. Бо не хоче їх віддавати!!!

Скільки разів мене попереджали друзі, казали, щоб я не зв’язувався з «Приватбанком», але на граблі таки наступив. У вівторок, 24вересня я отримав переказ в іноземній валюті і того самого дня пішов до вищезазначеної фінструктури, щоб їх отримати. Я не здивувався, коли мені запропонували отримати цю суму у гривнях, оскільки в них не працює якась там програма. Зауважу, що маю депозит в іншому банку. Тому мені конче було необхідно отримати цей переказ у тій валюті, в якій вона надійшла, щоб поповнити депозит. Зараз час курс значно знизився, і я не бачу сенсу брати цей переказ у гривнях…

Через три дні мандрів по цій фінустанові мене направили в інший банк. Мовляв, вам там зможуть допомогти. Зауважу, що заяви, скарги та навіть пропозиції залишити у відділенні нікому – до приймальні не пускають, а канцелярії в них нема. Довелося залишити все, що я про них думаю, на офіційній Інтернет-сторінці.

Сьогодні (26.09.2013) мені було дуже «приємно» почути, що «Ви, шановний, не турбуйтесь: сьогодні-завтра програмка запрацює і, можливо, в понеділочок отримаєте свої гроші». Поясніть мені безграмотному, ХТО ПОВЕРНЕ МЕНІ ВТРАЧЕНІ ВІДСОТКИ — не нараховані на депозиті в іншому банку!!!

Що ж маємо. Коли їхній клієнт не погашає взятий кредит, що йому нараховують? Пеню. І не маленьку. І банк абсолютно не цікавлять обставини і причини, через які людина не змогла вчасно зробити внесок. Технічні, не технічні, — нікого це в «Приваті» не хвилює. Чому ж тоді банк не компенсує клієнтам своє головотяпство, як у моєму випадку? Пропоную запровадити таку норму у відповідному законі.

P.S. Сьогодні моя співробітниця заходила в декілька відділень «Приватбанку». Відводіть одна: «Готівковий розрахунок не проводять вже третій день, вийшла з ладу комп’ютерна програма». Що ж коїться?

Хто стикався з подібною проблемою, відгукніться, напишіть, що потрібно зробити, щоб отримати гроші та провчити банк.

Розчарований клієнт «Приватбанку» Геннадій

Поширити:

Залишити коментар:

коментар