Важливо

Абонплата за розподіл газу: відкрите обговорення нових розрахунків у Кропивницькому відбудеться 27 вересня

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© pay.vn.ua

27 вересня об 11:00 по вул. Арсенія Тарковського, 67 у Кропивницькому відбудеться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» на 2017 рік. Наразі оприлюднено проект структури тарифу. Зауваження до розрахунків можна надсилати до 25 вересня на електронну адресу.

Інформує Перша електронна з посиланням на ВАТ «Кіровоградгаз».

У червні цього року НКРЕКП прийняла Постанову №866, згідно з якою проекти рішень (які мають ознаки регуляторних актів) будуть виноситися на обговорення споживачів за місцем надання послуги. Тому ВАТ “Кіровоградгаз” завчасно публікує проект структури тарифу на розподіл та транспортування газу і запрошує до обговорення кропивничан.

Структура тарифу на послуги розподілу розподілу природного газу ВАТ “Кіровоградгаз” на 2017 рік

Обґрунтування структури тарифу

За інформацією, основними причинами перерахунку тарифу є приведення заробітної плати працівників до середньої, перегляд обсягів витрат з урахуванням інфляції:

“Основною метою розгляду тарифу є приведення рівня заробітної плати працівників ВАТ “Кіровоградгаз” до середньої по промисловості Кіровоградської області, перегляд обсягів витрат на ВТВ відповідно до пункту 2 глави 6, розділу III, діючого Кодексу ГРС, розрахованих згідно затверджених методик, перегляд витрат на матеріали та послуги в зв’язку з інфляційними процесами, а також включення в тариф плати за право експлуатації державного майна відповідно до постанови КМУ від 21.02. 2017 р №95″, – йдеться у повідомленні.

Тому 27 вересня об 11:00 год Кропивницький по вул. Арсенія Тарковського, 67 (2-й поверх, актова зала) у Кропивницькому  відбудеться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ВАТ «Кіровоградгаз» на 2017 рік, який буде діяти з моменту затвердження НКРЕКП.

Зауваження та пропозиції приймаються до 25 вересня на електронну адресу: mail@kirgas.com

Нагадаємо, наприкінці березня цього року Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу. Проте у контактному центрі для абонентів “Кіровоградгаз” на той час не роз’яснювали, які рахунки за абонплату розподілу газу чекати кропивничанам та мешканцям Кіровоградщини.

А вже на початку квітня НКРЕКП призупинила рішення про запровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу – це зроблено для того, аби не підвищувати загальний рахунок для населення.

Наприкінці квітня ВАТ “Кіровоградгаз” заявляє, що внаслідок неврегульованості питання оплати за послуги з розподілу природного газу, стає неможливим виконання робіт з експлуатації та ремонту газорозподільної системи, ставить під загрозу виплату заробітної плати працівникам та може призвести до вимушеного припинення постачання газу споживачам. А ще підприємство переходить на 4-денний робочий тиждень.

Окрім того, у липні цього року НАК «Нафтогаз України», якій належить 51% акцій Кіровоградгазу, визнала роботу правління та наглядової ради підприємства незадовільною і змінила голову правління та голову наглядової ради товариства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Абонплата за розподіл газу: відкрите обговорення нових розрахунків у Кропивницькому відбудеться 27 вересня

  1. Введення, так званої абонплати, це суцільне шахрайство на догоду газовим монополістам олігархату, за тим же принципом “бери не бери – а, все рівно, плати”, хоч і не користувався цими послугами певний час. Це як платити, наприклад, тому ж хлібозаводу, тільки за те, що він стоїть сам по собі, бо колись ти можеш купити в крамниці його хлібину. Мародерство, як і сама структура ціни за газ, тільки на догоду монополістам.

  2. До того ж, сама так звана абонплата, повинна була би нараховуватися не згідно пропускної можливості газової труби та типу лічильника, а згідно кількості реально використаного газу споживачем по тому ж лічильнику, а так, це ще один вид додаткових фіксованих поборів, незалежно і від реального споживання, лише на догоду тому газовому олігархату. А їм менше треба красти для, та по офшорах ховати прибутки, щоб і на реконструкцію вистачало і на модернізацію, не за рахунок споживачів, підняттям додаткових поборів, а з власного прибутку монополістів.

  3. І до того ж, всі підрахунки по витратам повинен робити незалежний аудитор. Бо скільки б ті “підрахуї” самі ж собі би не рахували – їм все буде мало. А незалежний аудит ще і доведе, що і цього забагато, якщо з тарифів прибрати витрати на дорогі авто, корштовні мобілки, та пристижний відпочинок по закордонах всіх тих “керівників” за рахунок тарифів.

  4. Стесняюсь спросить (вопрос не совсем в тему), а почему Центргаз, заключая договор с клиентом, не выдает договор тому же клиенту? Подписала один экземпляр, спросила где второй (мой), мне ответили, что договор очень объемный и на руки его не выдают, мол, знакомьтесь на сайте. Е В Р О П А !!! ??? Может, в тариф включить и расходы на бумагу?

Коментарі заборонені.