Важливо

У центрі Кропивницького демонтували незаконний кіоск

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
демонтаж кіоску "Булочная №1" по вул. Шевченка

Сьогодні зранку, 21 жовтня, у Кропивницькому, по вул. Шевченка, комунальники демонтували кіоск, який встановили без жодних дозвільних документів.

Ця тимчасова архітектурна форма знаходилась біля зупинки, неподалік маркету “Ятрань”. Кіоск служив точкою продажу під назвою “Булочная №1”.

“Рішення про демонтаж цієї тимчасової споруди прийняла комісія міськради з демонтажу 29 вересня цього року. Він був встановлений без будь-яких дозвільних документів. Їм за процедурою дали час на добровільний демонтаж, про що повідомили, наклеївши відповідний лист на саму споруду, і повідомивши у “Вечірній газеті”. Але власник ніяк не відреагував”, – повідомила представниця управління містобудування та архітектури міськради Анна Тараненко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар