Важливо

У Кропивницькому “Битва поетів” переживає не найкращі часи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Уже шостий рік у Кропивницькому проходять “Битви поетів”. Традиційно – раз на місяць вона збирає любителів мистецтва поезії. Минулого тижня відбувся черговий “поєдинок”.

Останнім часом глядачі та поети не так охоче, як раніше відвідують цей захід. Порівнюючи із тими часами, коли слухачів збиралося за сотню, а число читаючих доходило до 20, зараз – все інакше. Хоча організатори досить самонадіяно купують аж 50 стаканчиків для чаю у перерву, але ніхто навіть стіни не підпирає своїми спинами, адже сидячих місць вистачає усім.

Цього разу поетів зібралося 7, серед яких були учасники, що не вперше тут виступають: Оксана Розганяєва, Ольга Алєксєєнко та Артем Луценко. Решта – новачки.

Читали вірші на теми “ура-патріотизму” (не плутати з просто партіотизмом), кохання та закоханостей, тексти з легкими натяками на філософію.

Перемогу одержала Оля Алєксєєнко, із своєю типово жіночою ліричною поезію, яка пройняла глядачів.

У перерві для глядачів зіграв гурт “Кавер-тон”.

DSC_0889 DSC_0899 DSC_0903 DSC_0906 DSC_0907DSC_0910 DSC_0911 DSC_0919

Поширити:

Залишити коментар:

коментар