Важливо

У Кропивницькому фотограф ділився «Життя прекрасними митями»

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 27 вересня, у бібліотеці ім.Чижевського відбулася презентація персональної фотовиставки Василя Пастуха «Життя прекрасна мить».

Василь – непрофесійний фотограф, але для того, щоб бачити довкола прекрасне ним і не треба бути. Виставка занурює у чарівний світ природи та її мешканців.

«Почав займатися фотографією бо так хотілося, відчув поклик. Не знаю, звідки він з’явився. Фотографую, здебільшого, природу, часом – людей. Любив дітей фотографувати. Не подобається, коли батьки примушують фотографуватися дітей, а вони плачуть. Люблю «вихоплювати» випадкові кадри їх життя», – поділився думками автор фотографій.

На виставці представлено понад 30 фоторобіт, які автор збирав протягом двох років. Серед них можна побачити пейзажі, багато макрознімків комах, фото тварин. Що цікаво – автор не дає назви своїм роботам, а пропонує відвідувачам їх назвати самостійно.

Експозицію можна буде відвідати протягом місяця.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар