Важливо

Святковий Кропивницький ярмаркує без м’яса

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 20 серпня, у Кропивницькому організували святкову ярмарку до Дня Незалежності України.

Як розповіли учасники ярмарки, цього року на святковому розпродажі, через епідемію африканської чуми свиней, відсутнє сире м’ясо.

З 8 ранку на площі Богдана Хмельницького розмістились виробники різноманітної продукції з різних куточків нашої області. Серед товарів є сільськогосподарська продукція, фрукти, овочі, випічка, сувенірна продукція, напої та шкільне приладдя.

Як розповіли Євген та Максим, які привезли свою продукцію аж з Кременчука, цього року ярмарка не дуже популярна серед кропивничан. Хлопці привезли з Полтавщини мед з різних квітів, вино та медовуху власного виробництва.

DSC_0304

“Сьогодні торгівля слабенька. Минулого року ми були, народу було більше. Кажуть, що дорого, але це ж натурпродукт”, – розповіли Євген та Максим.

А от пані Неля з Добровеличківки реалізувала майже всю свою продукцію. Вона продавала пиріжки, булочки та хліб від добровеличківських виробників.

“Хотіли везти сюди свіже м’ясо, але його цього року заборонили продавати”, – розповіла пані Неля.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар