Уродженка Кіровограда, яка була визнана найстарішою жителькою США, померла

Ілюстрація

У штаті Массачусетс (США) померла найстаріша мешканка країни Голді Міхельсон, повідомляє телеканал ABC.

найстраша жителька СШАУродженка Єлисаветграда (нині – українське місто Кіровоград) Російської імперії не дожила до свого 114 дня народження всього місяць.

Голді Міхельсон (в дівоцтві Кораш) померла в своєму будинку в місті Вустер. За словами співробітників геронтологічної служби, в останні роки вона була настільки слабка, що не піднімалася з ліжка.

У США сім’я Міхельсон переїхала, коли Голді було два роки. Вона закінчила престижний Браунський коледж, в університеті Кларка захистила дисертацію, ставши магістром соціології.

В одному з інтерв’ю вона розповіла, що дожила до такого похилого віку через здатність радіти життю, а зовсім не тому, що дотримувалася режиму правильного харчування або здорового способу життя.

Найстаршою жителькою США Голді Міхельсон стала в травні нинішнього року після смерті її тезки, 114-річної Голді Стейнберг. Тепер цей “титул” перейде до 113-річної Аделі Данлап зі штату Нью-Джерсі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Уродженка Кіровограда, яка була визнана найстарішою жителькою США, померла

  1. И что примечательно. Эта женщина родом из тех мест, где сейчас самая маленькая продолжительность жизни у мужчин.

    • Особисто для мене цікаво. За цією ж новиною ховається не просто факт смерті, а вічне – нашого цвіту по білому світу. І у кожного своя доля.

Коментарі заборонені.