Важливо

“Кіровоградобленерго” продовжує нищити легені міста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді робітники ПАТ “Кіровоградобленерго” продовжують нещадно обрізати дерева по всьому місту.

Не дивлячись на те, що обрізка, чи то, кронування дерев під час активного соковиділення заборонене, у Кіровограді, сьогодні, 8 червня, проводять обрізку дерев навколо ЛЕП (лінії електропередач). Зокрема, по вулиці Михайлівскій (колишня Кірова) та Гагаріна від лип та каштанів залишаються голі стовбури.

Світлини того, як знущаються над деревами опублікував у своєму Фейсбуці депутат міськради Андрій Кролевець.

Заступник начальника кіровоградської спецінспекції Олександр Брюховецький повідомив нашому журналісту, що обрізку проводять працівники  ПАТ “Кіровоградобленерго”.

“Наші фахівці вже виїздили на місце, і ми тримаємо цей процес під контролем. Але ми можемо проконтролювати лише, щоб після обрізки вони все прибрали за собою”, – повідомив Олександр Брюховецький.

На думку спецінспектора, звичайно краще було б обрізати дерева восени, коли ті не виділяють активно сік, але “Кіровоградобленерго” не керується цим принципом.

“Вони проводять обрізку тоді, коли виникає небезпека пошкодження лінії електропередач”, – говорить Олександр Брюховецький.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар