Важливо

Школярка з Олександрії отримала подяку від РНБО (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Олександрійська школярка Анна Пуляєва завоювала перше місце у Всеукраїнському конкурсі проектів Малої академії наук. Фінал конкурсу відбувся в Києві 25-28 березня. 

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Мою Олександрію.
Дівчина отримала перемогу у напрямку технічні науки (конструювання). Члени журі – вчені та викладачі – оцінили винахід Ані. Талановита учениця запропонувала спосіб отримання електроенергії з димових труб промислових підприємств.

Пуляева отримала диплом і 20 додаткових балів до результатів ЗНО. Дівчину запросили вчитися відразу два столичні інститути: КПІ і КНУ імені Шевченка. Самородку запропонували на вибір п’ять факультетів: ядерна фізика, матеріалознавство, енергетика, фізика, прикладна фізика.

За перемогу в фіналі МАН покладається Президентська стипендія, яку затверджує окремим указом Глава держави. Крім того, Пуляєву відмітила Рада національної безпеки і оборони. Подяку вручив голова РНБО Олександр Турчинов.

Пуляєва вчиться в 11 класі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) міста Олександрії. Науковий керівник: Олександр Мірошниченко, учитель фізики гімназії-інтернату.

Ознайомитися з пояснювальною запискою до роботи дівчини можна тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар