Важливо

З кіровоградских доріг разом зі снігом змило пішохідні “зебри” (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На кіровоградських дорогах, з приходом весни, разом зі снігом, змило пішохідні “зебри”.

До редакції Першої електронної газети неодноразово надходили скарги від читачів щодо відсутності пішохідних доріжок, як в центральній частині міста, так і в спальних районах. Кіровоградці цікавились чому їх досі не привели до ладу.

Кореспондент нашого сайту пересвідчився у тому, що на кіровоградських дорогах від зебр не залишилось нічого:

на Ковалівці,

на площі Бодана Хмельницького,

біля Центрального скверу,

біля площі Героїв Майдану,

Чому в Кіровограді досі не привели в лад пішохідні “зебри” ми поцікавились в управлінні житлово-комунального господарства міськради.

“Нанесення пішохідної розмітки буде проводитись після того, як середньодобова температура досягне +18 градусів за Цельсієм. Крім того, й досі депутатами не прийнята програма розвитку ЖКГ на 2016 рік. Ці роботи ми плануємо розпочати в кінці квітня-початку травня”, – розповіла головний спеціаліст Відділу будівництва та благоустрою управління ЖКГ Тетяна Криворучко.

Тож, містянам доведеться ще мінімум місяць чекати нових розміток на пішохідних переходах Кіровограда.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар