Важливо

Кіровоградські волонтери відправили на фронт стратегічний вітамінний вантаж (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Волонтери громадської організації “Серця матерів Кіровоградщини” відправили військовим у зону АТО вантаж, який складається зі смаколиків, овочів, військового одягу та дитячих малюнків.

Про це волонетри повідомили на сторінці “Серця матерів Кіровоградщини” у соцмережі Фейсбук.

У повідомленні йдеться, ща волонтери за один день переробили  8 кг меду з лимоном та імбирем, нашаткували та заквасили мішок капусти, засолили та перекрутили з часником сало, приготували 12 літрів квасолі. Також, небайдужі кіровоградці принесли волонтерам випічку. Долучилися до допомоги військовим і вихованці та батьки дитячого садочку №73 “Червона квіточка”, які теж напекли смаколиків і передали чудові малюнки нашим воїнам.

Крім смаколиків, волонтери “Серця матерів Кіровоградщини” зібрали партію теплих речей (балаклав, штанів, светрів, шапок, тощо).

“Все це спакували  і з любов’ю та молитвою відправили  тим, хто захищає нас!”, – повідомили у своєму дописі помічники армії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар