Важливо

У Кіровограді церковники відзначили нагородами «За жертовність і любов до України» військових та волонтерів (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 6 березня, в храмі Української православної церкви Київського Патріархату, що на селищі Гірничому, відбулося вручення нагород «За жертовність і любов до України». Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк, з благословення Святійшого Патріарха Філарета вручив нагороди військовим, волонтерам, а також загиблим воїнам посмертно.

Нагороди від української церкви отримали 55 осіб, в тому числі, 9 загиблих бійців. Їх відзнаки отримали рідні.

“Ці люди, чи своєю повсякденною волонтерською діяльністю, чи своїм вмінням ведення військової справи, своїм здоров’ям, а дехто з них і своїм життям, послужили на благо нашого народу заради того, щоб ми мали майбутнє”, – сказав про відзначених нагородами владика Марк.

Єпископ наголосив, що ми маємо пам’ятати всих цих людей.

Звертаючись до рідних загиблих воїнів Марк сказав: “Нагороджуючи воїнів посмертно, я ніяким чином не хотів би розворушити рану болі розлуки. Таким чином ми хочемо показати, що церква пам’ятає їх, і молиться за них”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар