Важливо

У Кіровограді військових навчають прийомам саморегуляції в умовах бойових дій (ВІДЕО, ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді інструктор-психолог Центру медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», науковий кореспондент Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України Андрій Фоменко провів з групою військовослужбовців заняття по саморегуляції.

За словами психолога, ці вправи допоможуть військовим подолати стресові впливи, які виникають під час бойових дій. Група військових була у повному обмундируванні, аби максимально наблизити умови до бойових. Хлопці активно ділилися своїми думками та теоретично застосовували поради психолога до практичних ситуацій, з якими стикалися, адже кожен з них приймав участь у бойових діях на території східної України.

Наприкінці заняття військові продемонстрували свої вміння, показавши декілька тактичних дій, зокрема пересування місцевістю у бойовому порядку та кругову оборону свого автомобіля.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Фоменко видав посібник з психологічної підготовки військових «Тренінги для психологічної підготовки та адаптації військових до бойових дій».

Читайте також: Військовий психолог: про службу і життя на межі (ФОТО)

Читайте також: Військовий психолог: Як зрозуміти чоловіка, який пройшов крізь пекло війни

Поширити:

Залишити коментар:

коментар