Важливо

У Кіровограді мітингуючі АТОвці встановили намет перед ОДА (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учасники АТО з районів Кіровоградщини, які сьогодні зранку розпочали пікетування Кіровоградської ОДА, встановили на площі Героїв Майдану намет.

Невдоволені обіцянками голови Кіровоградської ОДА С. Кузьменка, який до них виходив, військові вирішили проводити пікетування до того часу, поки проблеми з виділенням землі не зрушать з місця.

Сергій Кузьменко у розмові з АТОвцями пообіцяв їм, що питання з землею буде вирішено по кожному учаснику АТО.

“Обласна влада вже тричі приймала рішення про визнання незадовільною роботи обласного Держгеокадастру”, – розповів Кузьменко. Він також запевнив, що поставив до відома прем’єр-міністра та віце-прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася у області з виділенням земельних ділянок учасникам АТО.
Проте, пояснення очільника ОДА не задовольнили невдоволених АТОвців, і вони мають намір пікетувати доки не буде досягнуто конкретних зрушень у цьому питанні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар