Важливо

У День соборності кіровоградці поклали квіти до пам’ятника Володимира Винниченка (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 22 січня, у День соборності України кіровоградці полали квіти до підніжжя пам’ятника Володимиру Винниченку.

Кілька сотень кіровоградців зібрались сьогодні біля університету імені Володимира Винниченка, щоб відзначити День соборності України.

“Віднині на всіх українських землях, розділених віками, Галичині, Буковині, Закарпатській Русі й Наддніпрянщині буде єдина велика Україна. Мрії, задля запровадження яких найкращі сини України боролися і вмирали, стали дійсністю”, – таким був текст Акту Злуки, озвученого 22 січня 1919 року на Софіївському майдані у Києві. Тоді цим універсалом було об’єднано УНР та ЗУНР у єдину соборну Україну. У час неоголошеної війни країна невільно ділиться, проте народ лишається єдиним.

“Сьогодні це свято має особливе значення. Сьогодні, коли Росія анексувала Крим, окупувала частину Луганської та Донецької областей, але ми знаємо, що історична справедливість здійсниться. За нами підтримка західного світу і Україна буде в своїх справедливих кордонах. Адже за це віддали своє життя українські герої”, – зазначив під час привітання перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко.

Варто відзначити, що жовто-блакитні квіти до підніжжя пам’ятника покладали не рятувальники, а спецпризначенці – чоловіки, які борються за соборність України сьогодні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар