Важливо

В Олександрії відзначили 107-му річницю від дня народження Степана Бандери (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 2 січня, біля погруддя Тараса Шевченка в Олександрії  відбулася акція присвячена 107-ій річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Моя Александрия.

На захід зібралося близько 30 олександрійців, яких охороняли близько 10 представників поліції. Були присутні прапори України, ВО “Свобода”, “Сокола” і “Правого сектору”.

Виступили заступник керівника обласної організації ВО “Свобода” Олег Нечипоренко і лідер міської молодіжної організації “Сокіл” Олександр Устенко. Вони нагадали біографію Бандери, розповіли про окремі сторінки його життя і вкотре закликали центральні органи влади визнати Бандеру Героєм України.

Наприкінці зборів присутні хором заспівали гімн України і сфотографувалися на пам’ять.

Читайте також: Кіровоградці смолоскипною ходою відзначили 107-річчя Степана Бандери (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*