На Кіровоградщині навчаються водолази-рятувальники

Водолази-рятувальники загону спеціального призначення ДСНС у Кіровоградській області проходять професійні навчання, під час яких тренуються та вдосконалюються, щоб бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.

“Наші водолази постійно вдосконалюються, – зауважує завідувач водолазно-рятувальної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Кіровоградській області Ігор Спірін. – Такі тренування у щоденній роботі дають змогу водолазам швидко та ефективно виконувати завдання за призначенням. Наразі до функцій водолазів додалися завдання, пов’язані з війною, тож невдовзі працюватимемо і за цим напрямком”.

Відпрацювання навичок відбувається за встановленим порядком. Перед початком рятувальники отримують відповідний інструктаж. Потім ретельно перевіряється спорядження та обладнання, яке застосовуватимуть водолази, повторюються сигнали зв’язку. І вже після усього — тренувальні занурення.

Наразі водолази відпрацювали пересування під водою по ходовому кінцю й способи пошуку та підйому предметів, що знаходяться під водою, з берега та з човна.

“Наші фахівці готові до будь-яких викликів, готові до екстремальних фізичних та психологічних навантажень”. – Підсумував тренувальне заняття своїх підопічних Ігор Спірін.

1

7

6

5

4

3

2

Читайте такожРятувальники з Кіровоградщини тренуються на психологічній смузі перешкод

Поширити:

Залишити коментар:

коментар