Важливо

“Шлюб за добу” стартував у Кропивницькому з подвійного весілля

Сьогодні, 31 березня, у приміщенні кропивницького “Музею мистецтв” відбулися перші реєстрації весілля за програмою «Шлюб за добу». Одночасно поєднати свої долі вирішили дві пари: Кравченко Дмитро і Лопутко Світлана, Кашкарьов Дмитро та Кравченко Тетяна. Тетяна та Дмитро Кравченки є рідними братом та сестрою.

Начальник головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Вадим Гуцул зазначив, що ця процедура є трохи дорожчою, ніж звичайна реєстрація, але дозволяє закоханим швидко оформити відносини.

« Сьогодні надзвичайна подія  – перші два шлюби за добу в Кіровоградській області. З 27 березня 2017 року всі громадяни мають змогу, написавши заяву, завтра або сьогодні ж одружитися. У нашому місті є два організатори такої реєстрації: “Музей мистецтв” та Кіровоградська обласна філармонія. Тож, чекаємо наступних звернень. Одружуйтеся, кохайтеся, а про документи подбає юстиція», – розповів Вадим Гуцул.

Інструкція для тих, хто бажає одружитися за одну добу:

  1. Наречені звертаються до організаторів проведення державної реєстрації шлюбу – Кіровоградського обласного художнього музею чи Кіровоградської обласної філармонії.
  2. Заповнюють заявку на проведення державної реєстрації шлюбу і складають договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу.
  3. Наречені звертаються з заповненою заявкою до Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, що знаходиться за адресою провулок Декабристів, 10.
  4. У відділі ДРАЦС вони подають заяву на державну реєстрацію шлюбу.

Час і дата визначається організаторами проведення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар