Важливо

Поетичний капінг повернувся у Кропивницький потягом і зав’язав гостям очі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 19 листопада, у Кропивницький повернувся поетичний капінг – після річної перерви поезія приїхала у місто на Інгулі потягом. Під кінець капінгу гостям зав’язали очі.

“Ми зробили величезну перерву, бо втомились, бо втратили якусь оригінальність, бо переїжджали і ще сотня таких аргументів. А потім відчули, що чогось таки бракує в нашому житті. Людей, їхніх очікувань і питань: “А коли наступний Капінг?”. Звісно, ми дуже хвилювались, тому що це перший наш захід, організований дистанційно – зі Львова. Тут ми дуже дякуємо нашій кропивницькій частині команди Ірині Ткаченко та Летиції Куряті”, – каже одна із організаторок капінгу Альона Олійник.

DSC_1325

Оскільки вірші у потягах була обрана організаторами як тема для капінгу, всі виконавці прибували на залізничну станцію, яку обирали самі. Тож гостям вдалося побувати на у різних містах України та світу. Навіть відвідали треш-поезію про Козятин – гумористични хвилинка романтичної поезій від Дмитра Шульги. На одну зі станцій прибула відеопоезія від “Типового поету”.

DSC_0088

А ще одним незвичним гостем капінгу стали стихійні читання. Координатор цього проекту Ольга Цимбаліст запропонувала гостям зав’язати очі і послухати поезію у форматі театру вух. Люди читали уривки творів, а присутні поринали в ці історії, уявляючи кожен своє.

“Щойно була демо-версія нашого проекту. Ми показали, чим ми займаємось і що таке стихійні читання. Зазвичай наші читання тривають кілька годин”, – сказала Ольга Цимбаліст і проанонсувала наступні стихіні читання на тему “Вогонь”, які відбуватимуться  в музеї пожежної техніки у грудні.

Читатимуть Рея Бредбері.

DSC_0100

Як завжди, під час капінгу проводив благодійний розпродаж книжок, листівок та браслетів. Там було зібрано 1020 грн, які передадуть Марії Корніловій для реабілітації після сильних опіків.

“Емоції після заходу різні. Здебільшого – радісні. Я рада бути вдома, рада робити якісь мистецькі речі з людьми, яких люблю. Під час капінгу було відчуття: “нікого зайвого, нічого зайвого”. Ми задоволені результатом, якщо вечором задоволені наші гості. Але, судячи з відгуків, їм справді сподобалось, тому я щаслива від того. А ще мене кожного разу вражає те, наскільки наші люди готові допомогти. Можна говорити, що криза, складні часи, але навіть на такому півторагодинному заході ми змогли зібрати трохи більше 1000 грн для дорогої нам людини – Маші Корнілової. Люди розкупили листівки, браслети, придбали силу-силенну книг. Як це може не радувати?” – підбила підсумки вечора одна із організаторів Вікторія Гапоненко.

DSC_1306
Наступний капінг організатори уже планують і кажуть, що він буде не через рік, а трохи скоріше.

“Але про це справді ще рано говорити. Ми знову їдемо, але обіцяємо повернутися”, – кажуть організатори.

DSC_0019

DSC_1274DSC_0034 DSC_0070

DSC_1343

DSC_0111 DSC_0113 DSC_0114 DSC_0131 DSC_0136 DSC_1210

DSC_1323

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Поетичний капінг повернувся у Кропивницький потягом і зав’язав гостям очі

  1. Четвёртый вариант полного описания объявления + пара варианта

  2. Пятый вариант полного описания объявления + два вариаций

Коментарі заборонені.