Важливо

Антикорупційне бюро відкрило “гарячу лінію”

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

У Національному антикорупційному бюро України у тестовому режимі розпочала роботу безкоштовна телефонна лінія 0-800-503-200. Повідомлення громадян будуть належним чином зареєстровані, оформлені та передані для опрацювання компетентним підрозділам.

Про це повідомляє Закон і Бізнес.

Зателефонувавши за цим номером, громадяни можуть залишати звернення (пропозиції, зауваження, заяви, скарги), запити на отримання публічної інформації, отримувати інформацію про діяльність НАБУ, дізнаватися графік роботи громадської приймальні, а також повідомляти про кримінальні корупційні правопорушення, пояснили у НАБУ.

Телефонна лінія працює у будні дні з 9 до 18 години. Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Також в робочому режимі продовжує працювати і міський номер для звернення громадян (044) 246-34-11.

Тестовий режим триватиме кілька тижнів для того, щоб визначити навантаження та випрацювати ефективну взаємодію як з громадянами, так і всередині Бюро.

Наразі працює лише одна лінія. По завершенню тестового режиму телефонний номер буде багатоканальним, працюватиме 10 ліній.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Антикорупційне бюро відкрило “гарячу лінію”

  1. Судді Кіровоградського апеляційного суда проводять заочні судові засідання за винагороду!!!

  2. чи є приймальні НАБУ в регіонах( наприклад у м.КРОПИВНИЦЬКОМУ)?

    • Не чули про приймальню НАБУ в нашому місті. Скоріше за все немає

Коментарі заборонені.