Молодіжка “Зірки” прикро поступилась одноліткам із “Зорі”

У поєдинку тринадцятого туру чемпіонату України U-21 молодіжний склад кропивницької «Зірки» на виїзді поступився молодіжці луганської «Зорі» з рахунком 4:1.

Про це повідомляє прес-служба “Зірки”.

Нагадаємо, що в минулому турі підопічні Романа Монарьова зіграли внічию з донецьким «Шахтарем». А протистояння першого кола між луганчанами та кропивничанами закінчилося мінімальною перемогою наших суперників, завдяки реалізованому в другому таймі пенальті.

На жаль, уже на шостій хвилині звітного матчу підопічним Володимира Микитіна вдалось забити, й до того ж, знову-таки з одинадцятиметрового удару, який реалізував Ярослав Квасов. Після цього до середини першого тайму на полі спостерігалася рівна гра, без гострих моментів біля воріт обох суперників. Лише з 35-ї по 42-гу хвилини команди провели гольову семихвилинку, коли забили три м’ячі. Два з них залетіло у ворота Романа Льопки, й лише один – у ворота Олега Чуваєва. Рахунок 2:0 дальнім ударом зробив Вадим Кравченко, потужно пробивши по воротах метрів із 30-ти. Скоротив відставання Андрій Капелян, котрий на 39-й хвилині відзначився після подачі з кутового. Але за три хвилини перевагу в два м’ячі «Зорі» повернув Ярослав Квасов. Після невдалого виносу м’яча захисниками кропивницької команди, Ярославу не склало труднощів забити із близької відстані.

Протягом другого тайму «Зірка» володіла більшою перевагою й мала кілька нагод, аби не лише скоротити відставання, а й зрівняти рахунок. Але не щастило нашим хлопцям у заключній фазі атак. Луганчани ж забили ще раз. На 78-й хвилині, знову після невеликого сумбуру в захисних редутах гостей, хет-трик на свій рахунок удалося записати Ярославу Квасову. Отож, поразка молодіжного складу кропивницької «Зірки» з рахунком 1:4.

Після матчу старший тренер нашої команди Роман Монарьов відзначив, що, в цілому, гра була непогана. Прикро, що пропустили після власних помилок. В атаках же іноді приймали неправильні рішення, що й завадило забити у ворота луганчан більше, ніж один м’яч.

«Зоря» U-21 (Луганськ) – «Зірка» U-21 (Кропивницький) – 4:1 (3:1).

29 жовтня 2016 року. Початок о 14:00. Запоріжжя. НТБ «Металург». Оцінка поля: 4. 50 глядачів. +5 С. Чемпіонат України U-21, 2 коло, 13 тур.

Арбітр: Бондар Іван (Київ).

Асистенти арбітра: Войтюк Олександр (Запоріжжя), Трехліб Ярослав (Дніпро).

Четвертий арбітр: Козиряцький Максим (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Лисенко Валерій (Одеса).

«Зоря» U-21: 1. Чуваєв Олег, 5. Повалій Ілля, 14. Шершень Михайло, 3. Ткачук Євгеній, 6. Кравченко Вадим, 16. Ярмаш Григорій (к/к) (4. Михайловський Ілля, 85), 8. Король Іван, 10. Квасов Ярослав (17. Терзі Євгеній, 85), 9. Нечипоренко Станіслав (15. Сухомлин Едуард, 69), 11. Ємець Владислав, 18. Лихобабенко Дмитро. Запасні: 12. Овсяннік Кирило, 13. Заїменко Володимир. Старший тренер: Микитін Володимир.

«Зірка» U-21: 41. Льопка Роман, 81. Сідельник Денис (86. Паньковський Ігор, 46), 20. Фатєєв Дмитро, 13. Зозуля Олександр, 36. Болобан Олексій (53. Байдалук Ігор, 63), 15. Збунь Олексій, 8. Лупашко Владислав (к\к), 31. Ченакал Ігор (38. Сєдов Євген, 88), 52. Дудка Денис (50. Акименко Олександр, 60), 57. Капелян Андрій, 26. Білоног Дмитро. Запасні: 12. Сідельник Максим, 22. Каваців Ярема. Старший тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Квасов Ярослав (6, з пенальті), 2:0, Кравченко Вадим (35), 2:1, Капелян Андрій (39), 3:1, Квасов Ярослав (42), 4:1, Квасов Ярослав (78).

Попередження: Ченакал Ігор (48), Фатєєв Дмитро (50).