Кропивницька “Зірка” у свій 105-й день народження переграла вдома “Ворсклу”

Сьогодні, 16 жовтня, у матчі 11 туру Ліги Парі-Матч кропивнивницька “Зірка” переграла на своєму полі полтавську “Ворсклу”. Матч завершився з рахунком 2:0.

Зазначимо, що саме сьогодні команда з Кропивницького відзначає свою 105-ту річницю.

У першому таймі обидві команди були обережними. Після першої десятихвилинки футболісти “Зірки” та “Ворскли” обмінялись небезпечними моментами, але голкіпери Шуст і Паст були на висоті. Далі вся боротьба відбувалась у центрі поля з рідкими набігами на ворота.

Другий тайм кропивницька “Зірка” почала значно активніше. І вже на 51-й хвилині нападник “Зірки” Джонатан Мойя відзначився у воротах полтавчан. Легіонер кропивницької команди замкнув подачу Артема Щедрого з флангу.

Після забитого голу “Зірка” повністю перехопила ініціативу. Раз за разом біля воріт “Ворскли” виникали небезпечні моменти.
І на 78-й хв матчу Роман Попов, який хвилину тому замінив Щедрого, поборовся за м’яч і перекинув голкіпера полтавчан. 2:0.

До фінального свистка “Зірка” мала ще декілька моментів, але рахунок так і залишився незмінним.
2:0 – команда з Кропивницького здобуває свої чергові три очки, і відривається від аутсайдерів турнірної таблиці.