Кропивницька “Зірка” поступилася київському “Динамо”

В матчі 10-го туру УПЛ київське “Динамо” здолало кропивницьку “Зірку” в Києві на “Олімпійському” (2:0).

Про це повідомляє “Футбол 24”.

Перший тайм зустрічі пройшов за очевидної переваги “Динамо”. Кияни багато і активно атакували, хоча це і коштувало їм якихось надзусиль. “Зірка” намагалася високо зустрічати господарів, проте зупинити Ярмоленка їм часто не вдавалося, що закінчувалося гострою подачею чи прострілом вінгера киян. Загалом, “Динамо” мало 5 чи 6 моментів в першому таймі, із яких було реалізовано лише 1. Штрафний удар з лівого флангу атаки “Динамо” закінчився ударом, а потім відскоком до Сидорчука, який опинився у штрафному майданчику з правого флангу атаки. Сергій переграв Паста, пробивши в ближній кут воріт на 19-й хвилині.

Атаки киян продовжилися також і на другий тайм. Після пари нереалізованих нагод нарешті забити вийшло в Циганкова. Ярмоленко “накрутив” одразу декількох гравців “Зірки” на правому фланзі, проштовхнув на Циганкова, якому лишалося торкнутися м’яча, аби забити у ворота Паста (57 хвилина). “Зірка” виглядала абсолютно безпорадно, раз пораз пропускаючи атаки киян з флангів (переважно з правого), і “Динамо” навдивовижу легко створювало гольові нагоди, проте часто шкодувало суперника, марнуючи шанси довести рахунок до розгромного. Наприкінці матчу найкращий свій момент за всю гру втратили гості, коли Сітало потужно пробивав із між штрафного майданчика, проте якимось чином примудрився не влучити у площину воріт Рудька.