“Олександрія” у надрезультативному матчі вирвала перемогу у “Карпат”

ФК "Олександрія", фото прес-служби клубу

“Олександрія” у 9 турі Ліги парі-матч на власному полі вирвала перемогу у львівських “Карпат”, двічі поступаючись по ходу матчу. Поєдинок завершився з рахунком 3:2.

“Карпати” відкрили лік забитим м’ячам на 10 хвилині – Павло Ксьонз після подачі з лівого флангу та відскоку розстріляв ворота “Олександрії”.

Уже через 3 хвилини олександрійці зрівняли рахунок – 11-метровий за фол проти Старенького реалізував півзахисник Андрій Запорожан.

Під кінець тайму львів’яни вдруге вийшли вперед. Амбросій Чачуа, який щойно вийшов на заміну замість автора першого голу Ксьонза, з другої спроби пробив голкіпера “Олександрії”.

Відігрались олександрійці на 71-ій хвилині. Куліш точно підрізав головою подачу від Запорожана і Пономар з доволі гострого кута пробиває на силу повз голкіпера Підківку. 2:2.

Той же Віталій Пономар став автором переможного голу на 81-ій хвилині матчу. Нападник з метра до воріт замкнув флангову подачу.

3:2. “Олександрія” вириває перемогу у “Карпат”.