“Зірка” обіграла “Дніпро”: відеоогляд матчу

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Пише Футбол 24.

На поєдинок Дмитро Михайленко не зміг заявити травмованих Кравченка та Лучкевича. Також на дніпровських вболівальників очікували й зміни в стартовому складі. Так, замість Дениса Шеліхова, що “з’їв” три м’ячі в Сумах, місце у воротах зайняв дебютант УПЛ Олексій Баштаненко. Даріо Друді здивував дещо іншим рішенням – аргентинець обрав капітаном команди новачка Федеріко Перейру.

Реальний момент для взяття воріт “Дніпро” втратив на 2 хвилині, коли Кочергін після флангової подачі пробив вище воріт. Гості відповіли моментом Щедрого.

Другий тайм, здавалося, стане у нагоді немовлятам, замінюючи діткам колискову. Як раптом на останніх секундах гри Зубков “вирізав” класний простріл на Мойю. Форварду з Коста-Рики лишалося підставити лише ногу – 1:0 перемога гостей!

Загалом, матч виявився в типовому українському стилі сьогодення, з мінімумом майстерності та максимумом боротьби.

У 9 турі УПЛ “Дніпро” пакуватиме чемодани до Одеси, “Зірка” зіграє проти “Сталі”.