Важливо

Аргентинський новачок став капітаном кропивницької “Зірки”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

27-річний аргентинський захисник Федеріко Перейра призначений капітаном кропивницької “Зірки”.

Про це сьогодні, 15 вересня, під час представлення новачків “Зірки” у прес-центрі клубу повідомив спортивний директор клубу Віктор Догадайло. За його словами, Перейру вибрали капітаном учора.

“Учора в нас відбулися вибори капітана та руди клубу. Федеріко Перейра тепер являється повноправним капітаном команди. Також ми обрали віце-капітанів”, – повідомив Віктор Догадайло.

DSC_0683

За його словами віце-капітанами “Зірки” обрані Андрій Бацула, Руслан Зубков та Максим Ковальов.

Як розповів президент “Зірки” Максим Березкін, особисто він не приймав участі у голосуванні за капітана команди.

“Я під час голосування був присутній, але не брав участі у виборі. Я вважаю, ми вибрали правильну тактику, коли частина ради клубу призначалась тренерським штабом, а частина – обиралась футболістами. Це з однієї сторони демократія, а з іншої – чітке розуміння тренерського штабу, хто має входити у раду клубу.

DSC_0643

Нагадаємо, Федеріко Перейру “Зірка” підписала на початку вересня. До цого аргентинець виступав за такі клуби, як «АСІЛ» (Кіпр), «Серро Реєс» (Іспанія), «Сентраль Кордова» (Аргентина), «Хувентуд Уніда» (Аргентина), «Трістан Суарез» (Аргентина), «Блумінг» (Болівія) і «Стронгест» (Болівія).

Раніше капітаном “Зірки” був Олег Допілка, але на початку серпня він покинув клуб.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар