“Зірка” вдома поступилась “Чорноморцю”

Сьогодні, 21 серпня, у Кропивницькому, “Зірка” мінімально поступилась одеському “Чорноморцю”, у 5 турі української Прем’єр-ліги.

Перший тайм пройшов у обопільній боротьбі, але наприкінці “Зірка” пропустила гол у свої ворота. На 39 хвилині Давид Хотчолава відкрив рахунок, замкнувши розіграш з кутового.

Кропивничани могли відразу ж відігратися, але на 42 хвилині Олександр Кучеренко не реалізував пенальті.

Протягом другого тайму “Зірка” мала декілька моментів, проте фінальний свисток таки зафіксував перемогу “Чорноморця” 0:1. Перший матч під керівництвом нового тренера Даріо Друді кропивницька команда програла.

Після 5 турів Прем’єр-ліги “Зірка” з одним очком у активі посідає передостанню сходинку турнірної таблиці.