Важливо

Як у Ізраїлі кропивницьких бейсболістів нагороджували за перемогу у Чемпіонаті Європи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 4 серпня, в Ізраїлі, бейсболістів кропивницьких команд “КНТУ” та “Діамант” разом із партнерами по збірній України U-21 нагородили золотими медалями Чемпіонату Європи.

Церемонія нагородження відбулася відразу після переможного для українців фіналу.

Нагадаємо, у фіналі змагань, які проходили в Ізраїлі, українські спортсмени з рахунком 7:5 переграли однолітків з Росії. На шляху до фіналу українці перемогли Литву, Ізраїль і ту ж Росію.

Троє наших бейсболістів відзначені індивідуальними призами: Євген Жанталай (кращий відбиваючий), Дмитро Кілієвич (кращий пітчер) і Віталій Чухрій – (MVP чемпіонату).

Зазначимо, що у збірній України U-21 лише четверо гравців не є вихованцями кропивницької  школи бейсболу. Кістяк цьогорічної збірної України складається з гравців клубів “КНТУ” і “Діамант” з міста Кропивницький. Бейсболісти “КНТУ” починаючи з 1995 року 21 раз перемагали у Чемпіонаті України з бейсболу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар