Важливо

В Олександрії реконструюють футбольний стадіон

Готуючись до першого в своїй історії виступу на офіційному міжнародному рівні ФК «Олександрія» швидкими темпами проводить реконструкцію КСК «Ніка», яка має відповідати нормам УЕФА. Про це повідомляє офіційний сайт футбольного клубу.

Директор інфраструктури Олександр Сакара розповів, що зараз роботи ведуться за такими напрямками:

– оснащення футбольного поля сучасним автоматичним поливом;

– обладнання нової системи освітлення з встановленням чотирьох 35-ти метрових веж та монтажем 140 спортивних прожекторів, що забезпечать рівень освітлення футбольного поля більш ніж в  1400 люкс (наприклад, норми освітлення вечірньої вулиці досягає від 10  до 20 люкс, а освітлення в операційному кабінеті повинна сягати 400 люкс);

– встановлення додаткових відеокамер для спостереження;

– створення нових додаткових входів до чаші стадіону з боку 10-го сектору;

– вдосконалення системи допуску на стадіон із встановленням тринадцяти нових турнікетних систем, що також дає можливість в будь-який час визначити точну кількість відвідувачів на стадіоні;

– у шостому секторі обладнають спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями.

“Також розпочинається будівництво додаткових туалетів згідно вимог УЕФА. Про хід будівельних робіт ми будемо інформувати громадськість та палких прихильників нашої команди на офіційному сайті”, – сказав  Сакара.

Нагадаємо, 8 червня стадіон “Ніка” оглянула комісія УЄФА. Під час огляду дирекція клубу передала комісії план реконструкції стадіону. Результати перевірки поки невідомі.

Фото – “Моя Александрия”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар