Важливо

Футболісти-дорожники з усієї України визначатимуть кращих в Кіровограді

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Цього року Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області прийматиме чемпіонат України з міні-футболу серед команд дорожньої галузі.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби САД у Кіровоградській області.

Нагадаємо, що перший такий чемпіонат відбувся минулого року за ініціативи керівництва Державного агентства автомобільних доріг України і приймала спортсменів Одеса. Здобувши перемогу, збірна команда кіровоградських дорожників виборола право приймати наступний міні-футбольний чемпіонат вдома.

Отож, щоб підготуватися до всеукраїнських змагань, розім’ятися дорожники вирішили на малих кущових спартакіадах. Поміряються  прихильники спорту і силою, і розумом. У плані заходів змагання з міні-футболу, перетягування канату, кросу, шахів та шахмат, а також з армреслінгу та настільного тенісу.

Перша спартакіада пройде вже наприкінці червня у Кіровограді, далі естафету перейме Новоархангельськ. Організатори на разі задумалися над включенням у перелік видів спорту на ново архангельську спартакіаду і змагання з риболовлі.

Позмагатися за перемогу вже сформувалося 8 команд спортсменів-дорожників.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар