«Авангард» – «Зірка»: післяматчева прес-конференція (ВІДЕО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Авангарду» Яків Кріпак та головний тренер «Зірки» Сергій Лавриненко дали свою оцінку зіграному матчу.

Пише Спортивна Кіровоградщина.

Нагадаємо, у матчі 28-го туру першої ліги краматорський «Авангард» приймав кіровоградську «Зірку».

У першому таймі матчу обидві команди моменти, але все ж певна перевага була за кіровоградською командою. Після перерви на 81-ій хвилині Роман Локтіонов, який за 25 хвилин до цього замінив Деребчинського, виграв «другий поверх», відкрив рахунок на табло. А через 10 хвилин Олексій Чичиков подвоїв рахунок. Забиті м’ячі Олексія і Романа принесли перемогу кіровоградській команді – 2:0.

«Авангард» – «Зірка» – 0:2 (0:0) (Локтіонов, 81; Чичиков, 90+1)
«Зірка»: Паст, Лупашко, Щедрий, Допілка, Бацула, Баранець Б. (Каваців, 85), Деребчинський (Локтіонов, 56), Кучеренко, Баранець Г. (Загальський, 75), Ковальов, Чичиков