Важливо

Молодь України боротиметься за кубок України з велотуризму в Кіровограді (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 травня, на території КЗ “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді” відбулось відкриття кубку України серед юнаків з велосипедного туризму.

У змаганнях візьмуть участь представники Полтавської, Харківської, Вінницької, Сумської, Волинської, Київської, Дніпровської, Кіровоградської, Львівської областей та міста Києва.
Велотуристів з відкриттям змагань привітали представники Кіровоградської ОДА, депутати міської ради, представники депутатів Верховної ради та інші.
Вікрили змагання урочисто піднявши прапор України та виконавши гімн України.

“Я знаю суддівську колегію багато років і абсолютно впевнена в їх професіоналізмі. Бажаю всім учасникам перемоги, і гарно проявити знання, які Ви отримали у школах”, — виступила з промовою почесний президент Федерації спортивного туризму Наталія Савченко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар