Важливо

Юні кіровоградські дзюдоїсти вдало виступили на Чемпіонаті України (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Дзюдоїсти Кіровоградщини підтримали почин своїх старших колег, успішно виступивши на Чемпіонаті України серед юнаків і дівчат 2003 р.н., що пройшов 12 травня в Одесі одразу по завершенні Чемпіонату України U-16. До  скарбнички збірної області вони поклали п’ять нагород різного ґатунку.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Дзюдо-Центру Кіровоград.

Два «срібла» та дві «бронзи» здобули вихованці ОК «ДЮСШ «Ніка» з Кіровограда.
У ваговій категорії до 57 кг на п’єдестал піднялися одразу дві кіровоградки: Вікторія Сокуренко стала віце-чемпіонкою, а Вероніка Павлова бронзовою призеркою (тренери Сергій Нечмоня, Роман Зієров). Анастасія Білоконенко показала третій результат у вазі до 40 кг (тренери Олексій Лоскутов, Оксана Корінь).

Odesa2003-1

«Срібло» команді приніс Владислав Медведєв серед дзюдоїстів вагою до 60 кг (тренер Валерій Ханцевич).

Odesa2003-2

Друге посів і Богдан Тацієнко з Глованівська у вазі до 38 кг (тренер Дмитро Яровенко).

Odesa2003-Tacienko

Учасниками Чемпіонату України стали 395 дзюдоїстів з 23 областей. Серед них за підсумками змагань збірна Кіровоградщини посіла 12-е командне місце.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар