Важливо

Яким буде шлях “Олександрії” у Лізі Європи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

“Олександрія” цього року стала головною сенсацією футбольного сезону в Україні. Потрапивши до Прем’єр-ліги олександрійці відразу здобули право участі у єврокубку, посівши 6-те місце, а в Кубку України дійшли аж до півфіналу, вибивши на своєму шляху київське “Динамо”.

Стартують олександрійці у Лізі Європи з 3-ї кваліфікації, жеребкування якої відбудеться 15 липня, пише 1927.kiev.ua. Матчі кваліфікації пройдуть 28 липня і 4 серпня.

Серед потенційних суперників “Олександрії” фігурують клуби різного рівня, в тому числі і представники Туреччини, Греції, Голландії, Бельгії, Чехії, Румунії та Шотландії. Чимало небезпечних делегатів із країн колишнього Союзу (наприклад, «Кайрат» Анатолія Тимощука).

У разі успіху «Олександрія» напевно буде несіяною в плей-офф раунді (серед можливих опонентів – клуби з топ-країн), а в груповому турнірі опиниться в четвертому кошику.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар