Кіровоградські спортсмени взяли участь у відкритому кубку Полтавської області

У суботу, 7 травня, у Полтаві пройшов відкритий Кубок по Тхеквондо ІТФ серед кадетів та юніорів. Змагання проводилися за трьома видами програми: особистий туль, спаринг та командний спаринг.

У змаганнях брали участь 250 спортсменів із 7 міст України. У складі збірної кіровоградської області  виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія»..

Чемпіонами турніру стали: Ейвазов Юсіф, Діордієва Лілія, Ніколаєнко Юрій, Юрченко Данило, Лайок Богдан, Попруга Юлія, Періханян Размік, Бутурліменко Павло та Олійник Анастасія.

Срібну медаль отримали: Грузін Діана та Дубовик Ярослав.

Володарем бронзової медалі стали: Зюнзя Ілля, Горбатов Сергій, Захарченко Віталій, Конопацький Антон та Прудкун Олександр.

Тренують спортсменів: Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій та Лягаєва Владислава.

Хотілось би подякувати за н допомогу президента обласної федерації Таеквон-до ІТФ Зайцева Дениса Анатолійовича.

Найближчі плани федерації: 21 травня в спортзалі «Зірка» відбудеться турнір, присвячений пам’яті загиблого в АТО Волохова Олексія.