Важливо

Переможці другого розіграшу акції “Зіркові вболівальники” отримали призи від президента “Зірки” (ВІДЕО, ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора, 23 квітня, троє фанів кіровоградської “Зірки”, переможці другого розіграшу акції “Зіркові вболівальники”, отримали призи від президента клубу Максима Березкіна.

Глядачі матчу “Зірка” – “Десна” Ілона Шмегельська, Олександра Буряк та Михайло Рябоштан першими знайшли себе у відеоролику на сайті Перша електронна газета і стали переможцями акції.

Спочатку всі троє отримали у подарунок квитки на матч “Зірка” – “Нафтовик-Укрнафта”.

А в перерві самого футбольного дійства, безпосередньо на стадіоні, президент ФК “Зірка” Максим Березкін вручив переможцям подарунки.

Глядачі вчорашнього матчу кіровоградської “Зірки” та охтирської “Нафтовик-Укрнафти” також мають шанс стати “Зірковими вболівальниками”. Варто лише знайти себе на відео, і зателефонувати першими до редакції “Першої електронної газети”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар