Важливо

Глядачі матчу “Зірка” – “Нафтовик-Укрнафта” мають шанс стати “Зірковими вболівальниками” і отримати подарунки (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кожен глядач, який побував на вчорашному матчі кіровоградської “Зірки” та охтирської “Нафтовик-Укрнафти”, має шанс отримати подарунки.

Президент футбольного клубу «Зірка» Максим Березкін спільно з сайтом «Перша електронна газета» започаткували акцію «Зіркові» вболівальники». Шукайте себе у відео з футбольних матчів улюбленої команди «Зірка» на сайті «Перша електронна газета». Перші троє вболівальників, які впізнають себе, отримають подарунки від президента клубу.

Нагадаємо, вчора, 23 квітня, кіровоградська “Зірка” переграла гостей з Охтирки з рахунком 1:0, і закріпилася на першій сходинці Першої ліги Чемпіонату України.

Якщо ви впізнали себе на відео, телефонуйте за номером 050 749 26 54.

Наголошуємо, що переможцем може стати той, хто знайде чітке зображення свого обличчя! Переможці попередніх турів акції участі в наступних розіграшах не беруть.

Приходьте на матчі «Зірки», підтримайте лідера Чемпіонату!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар