Головний тренер “Шахтаря” прокоментував гру проти “Олександрії”

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Головний тренер “Шахтаря” прокоментував результат першого матчу 1/2-й фіналу Кубка України проти “Олександрії” (1:1).

Пише Спортивна Кіровоградщина

“Саме такої гри я і чекав: справжній кубковий матч. Всі намагаються знайти свій шанс. Йде гра не на три очки, а на прохід в наступний раунд.

“Олександрія” – потужна атлетична команда, яка пресингує, грає агресивно. У них немає великого контролю м’яча, ми знали, що вони будуть грати довгими передачами в нашу оборону, чіплятимуться, скидатимуть м’яч і намагатимуться щось організувати в нашому штрафному.

Дуже добре почали. У перші двадцять хвилин мали три гольових моменти. Грицук неймовірно “зловив” м’яча, воротарю складно було його парирувати. У другому таймі ми мали повну перевагу: забили і могли ще не раз відзначитися. Було багато гри ліктями. Але в цілому був видовищний матч”, – сказав Луческу в ефірі каналу “Футбол 1″.