“Зірка” на виїзді перемогла ФК “Тернопіль”

Кіровоградська “Зірка” у рамках 20-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги перемогла на виїзді ФК “Тернопіль” з рахунком 1:2.

На початку першого тайму тернополяни приголомшили кіровоградців швидким голом – на 7 хвилині матчу Андрій Шевчук майже з лінії штрафного майданчику ударом боковими ножицями (бісіклетою) замкнув передачу з правого флангу.
Проте, лідери Першої ліги змогли швидко зрівняти рахунок – на 29 хвилині матчу Борис Баранець вийшов сам на сам із голкіпером Сергієм Чернобаєм і спокійно покотив м’яч повз нього точно у ворота.

А на 81 хвилині матчу увінчалися успіхом вдалі індивідуальні дії Григорія Баранця, який чітко розібрався з захистом «Тернополя» і невідпорно пробив у дальній кут, і приніс перемогу “Зірці”.