Важливо

Юних футболістів Академії “Зірки” нагородили за перемогу в турнірі (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

26 березня, у перерві матчу ФК “Зірка” – ПФК “Суми” відбулося нагородження юних футболістів клубу 2000 року народження та їх тренера Антона Антонова за перемогу у Відкритій першості Академії ФК «Зірка», яка завершилася напередодні.

20-24 березня на футбольному полі зі штучним покриттям стадіону «Зірка» відбулася Відкрита першість Академії ФК «Зірка». У турнірі взяли участь команди з Кіровограда, Харкова, Запоріжжя, Полтави, Кременчука та Сум. У цікавій та напруженій боротьбі, перемогу в турнірі здобули вихованці Академії ФК «Зірка» 2000 року народження.

Медалями та кубком юних футболістів нагородили президент ФК “Зірка” Максим Березкін, голова Кіровоградської обласної федерації футболу Віктор Безсмертний та жива легенда кіровоградського футболу Олександр Смиченко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар