Важливо

У Знам’янці відбувся шостий відкритий міський чемпіонат з панкратіону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

19 березня в палаці спорту м. Знам’янка відбувся шостий відкритий міський чемпіонат з панкратіону. 139 спортсменів з шести районів змагались за головні нагороди.

Команди Олександрії, Долинської, Новгородки, Кіровограда, та господарі – команда м. Знам’янка змагалися в чотирьох версіях – грепплінг Ноу-Гі, грепплінг Гі, традішн та фул контакти.

Змагання відбувались серед вікових категорій 9 – 17 років. Спортсмени показали свою майстерність, а тренери відібрали кращих для участі, в складі збірної команди Кіровоградської області, на чемпіонаті України з панкратіону , який відбудеться 16-19 квітня в Броварах Київської області.

Чемпіонат з панкратіону обслуговувала суддівська бригада на чолі з суддею Національної категоріі Гусак О. та секретарем судді 2 кат. Гончаренко А.

фото і матеріали – з Фейсбук-сторінки Олега Вєтрова
Поширити:

Залишити коментар:

коментар